top of page

PALIATĪVĀ APRŪPE

Paliatīvā aprūpe kļuvusi daudz pieejamāka, un mēs esam gandarīti, ka esam daļa no šī pacientiem tiešām nozīmīgā dzīves posma. No šī gada 1.janvāra savā dzīvesvietā valsts apmaksātu paliatīvo aprūpi var saņemt tie cilvēki, kam to ir nozīmējis IV vai V līmeņa slimnīcas ārstu konsilijs. 

Kāpēc esam daļa no šī svarīgā notikuma? Mēs ne tikai iedziļināmies problemātikā, informējot sabiedrību, bet arī esam vieni trim no pakalpojumu sniedzējiem.

Ja Tev nepieciešama palīdzība, meklē pakalpojumu sniedzēju pēc noteiktas vietas! Patlaban šos pakalpojumus Latvijā nodrošina:

  • Med4U (Vidzemē, Daugavas labajā krastā Rīgā un Rīgas reģionā) sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību, kas nodrošina sociālo aprūpi un psihosociālo rehabilitāciju;

  • Med4U (Daugavas kreisajā krastā Rīgā un Rīgas reģionā) sadarbībā ar Hospiss Māja, kas nodrošina sociālo aprūpi un psihosociālo rehabilitāciju;

  • "Magnum Social & Medical Care", HospissLV Māja. 

Sazinies, ja nepieciešams: 

paliativa@med4u.lv vai 28010404, 28017600

Īpaši svarīga paliatīvā aprūpe ir pacientiem ar onkoloģiskajām saslimšanām, ko filmā "Ķīmijterapija Latvijā laiku lokos", ko  sadarbībā ar Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociāciju ir radījusi Med4U, uzsver arī profesore Gunta Purkalne. Filmā fiksētas izmaiņas, kas onkoloģiskajā aprūpē un ķīmijterapijā Latvijā notikušas kopš tās rašanās, un izmaiņas arī ārstu un pacientu attiecībās.  

Filma skatāma: www.onkomed.lv un 2024. gada 4.februārī plkst.13.30 LTV1.

bottom of page